Equip de Govern

 

 
  Alfons Garcia (PSC)
Alcalde
agarcia@vandellos-hospitalet.cat

Titular de la Regidoria d’Urbanisme i Regidoria d’Administració Oberta i Recursos Humans.

President del Patronat de Mitjans de Comunicació, president del Patronat de l’Escola de Música i President del Patronat de la Llar d’Infants. President d’Idetsa i president de Llastres SL.

 

 

 
Núria Ortiz Sánchez (PSC)
1a tinent d'alcalde
nortiz@vandellos-hospitalet.cat

Presidenta de la Comissió informativa de Serveis a les persones.

Titular de la Regidoria de Cultura i Patrimoni, Regidoria d’Ensenyament i Regidoria de Comunicació i Participació.

Sots-presidenta del Patronat de la Llar d’Infants, sots-presidenta del Patronat de l’Escola de Música i sots-presidenta del Patronat de Mitjans de Comunicació.

 
 
Maria José Gómez Fernández (PSC) 
2a tinent d'alcalde
mjgomez@vandellos-hospitalet.cat

Titular de les Regidories d’Ocupació, Emprenedoria i Planificació Estratègica; Regidora de Comerç i Turisme i Regidoria d’Indústria i noves energies.

Sots-presidenta d’Idetsa (l’empresa municipal de promoció econòmica)

 
Frederic Escoda Gil (PSC)
3r tinent d'alcalde
fescoda@vandellos-ospitalet.cat

President de la Comissió Informativa de Serveis Territorials.

Titular de la Regidoria d’Hisenda, Regidoria de Medi Ambient i Medi Natural i Regidoria de Via Pública i Mobilitat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Diego Garcia Vera (PSC)
4t tinent d'alcalde
dgarcia@vandellos-hospitalet.cat

Titular de la Regidoria d’Esports, Regidoria de Joventut i Regidoria de Festes.
 

Sots-president de Llastres SL (l’empresa municipal que gestiona els Esports)

 

 

Lupe Capella Castellví (PSC)
gcapella@vandellos-hospitalet.cat

Presidenta de la Comissió Informativa de Serveis Interns.

 

Titular de les Regidories de Benestar Social, Salut i Igualtat; Regidoria de Seguretat i Protecció Civil.

 
 
 

 

 

 

 

 


Oposició

Assumpcio Castellvi

Assumpció Castellví (JxCAT)

acastellvi@vandellos-hospitalet.cat

 

Belen Lavilla (JxCAT)

blavilla@vandellos-hospitalet.cat

 

M. Elidia López (FIC)

llopez@vandellos-hospitalet.cat

 

Esmeralda Saladié (ERC)

esaladie@vandellos-hospitalet.cat

 

Sergi Saladié (CUP)

sesaladie@vandellos-hospitalet.cat

 

Tomás Díaz (Cs)

tdiaz@vandellos-hospitalet.cat

 

Brauli Conejo

Silvia Pujol (PP)

spujol@vandellos-hospitalet.cat